kamarádi mých holek

4. září 2008 v 19:24 | Aduš |  Moji pesani
Tady jsou kamarádi Salči a Lejdy24283533.gif

Artuš od betlemské pastviny:
Je to takový malý uličník. Salču furt kouše a vrčí na ní (je vůči ní dost dominantní) a na Lejdu i netroufá. Art je o něco mladší než Salča a o dost něž Lejda. Z počátku se nás bál ale pak si zvykl. Nemá rád kola,auta, lidi, koloběžky a to co mu připomíná ,, ovce", startuje i po některých psech.
Greyhound (Anglický chrt):
Těchto pejsků známe víc (celou smečku). Jsou moc hodný, ale když se jim nějaký pes nelíbí nebo mezi ně vlítne je zle to si nenechají líbit a dají to nejevo. Jsou to závodní psi a vyhrávají dostihy (psí).
To jsou štěňata: Pluto, Kája a Sťáňa - jsou to sourozenci a jsou z chovné stanice.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama