Ztracená borderka Lea konec

5. září 2008 v 8:09 | Aduš |  Ztracená borderka Lea
Ztracená borderka Lea

Minule jste četli:...........Když otevřeli našli Jase ležet v koutě a Leu u pelechu. Naložili psi a odjeli za hranice, kde měli známé. Nechali tam Leu a s Jasem jeli na veterinu. Po cestě volali na policii, že psa našli ale zraněného. Lea mohla zůstat za hranicemi týden něž si ji museli vzít k sobě. Zavřeli ji do malého pokoje, kde měla jen jídlo a pití. Nebrali ji ven ani v noci. Lea tak měla plno energie, kterou neběla jak ze sebe dostat. Začala být neovladatelnou. Bajcovi chtěli mít fenku už doma, mohli jen doufat že se brzo vrátí a bude v pořádku. Přáli si aby se k ní chovali pěkně a aby Lea nic nezapoměla z toho co se naučila. Policie jela kolem domu Šajkových a uviděli fenku, kterou hledali.....
Pokračování:
Policie naložila Leu do auta a vezla ji na veterinu a pak k Bajcovím. Ty se na ni už moc těšili měli ji rádi a tak se nemohli dočkat až ji znovu uvidí. Když Lea vylezla z auta byla jiná. Našla k páničce ani k páníčkovi. Po tom co se ji stalo u Šajkových byla k lidem nedůvěřivá. bajcovi si tak museli získat její důvěru. Trvalo dlouho než jim začala Lea důvěřovat. Musela si zviknout na moc věcí, znovu se musela naučit všechny poveli a znovu trénovat agility. Po několika dnech začala znovu reagovat na poveli. S kusila pasení, které ji moc nešlo, protože ovce neviděla několik dní. Překážkám se sprvu vyhíbala.
Po několika dnech:
V městě se konala soutěž v agility a Lea byla přihlášena. Byl tam i Jas s páníčkem.Konečně přišla fenka na řadu, přeskočila všechny překážky a skončila na druhém.místě.Před ní skončil krásný dvouletý pejsek borderky. I tak to bylo dobré na to že dlouhou dobu nezávodila. Lea byla také připravená na skoušky z pasení. Tam to taky dopadlo dobře a tak dostala plno dobrot a dárku.
A to je konec příběhu...... Haf Lea a Bess(borederka která skončila v agi před Leou)
/*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama